Полезные каникулы!
20.03.2017ЗАЦВЯРДЖАЮ
Дырэктар школы
_______І.А.Папова
___.03.2017г
План мерапрыемстваў
на перыяд вясновых канікул
у ДУА “Кашавіцкая сярэдняя школа” Пінскага раёна
з 26.03.2017 па 02.04.2017г
|
Дата і час правядзення |
Мерапрыемства |
Месца правядзення |
Адказны настаўнік |
панядзелак |
27.03 (11.00) |
Гульня “Загадкі Старажытнага свету” (6-8 класы) |
Кабінет інфармацыйных тэхналогій |
Лазюк Т.Р. |
27.03 (11.00) |
Конкурс загадак (3-5 класы) |
Кабінет 4 класа |
Грэбенюк М.І. |
|
27.03 (12.00) |
Турнір па настольным тэнісе |
Спартыўная зала, хол |
Голікаў Р.М. |
|
аўторак |
|
Экскурсія ў г.Пінск (Музей Беларускага Палесся) для вучняў 1-3 класаў |
Збор у кабінеце 3 класа |
Сталярчук В.М.
|
28.03 (11.00) |
Акцыя “Чысты двор” (5-10 класы) |
|
Шалтанюк Л.В. |
|
28.03 (12.00) |
Літаратурная гульня “Шчаслівы выпадак” (6-8 класы) |
Кабінет рускай мовы |
Ярмаш Л.В. |
|
28.03 (10.00) |
Навучанне гульні ў піянербол (5-7 класы) |
Спартыўная зала |
Голікаў Р.М. Малышчыцкая А.С. |
|
серада |
29.03 (11.00) |
Спартыўныя гульні на свежым паветры “Вясеннія забавы” (1-4 класы) |
Спартыўная пляцоўка |
Новік А.Г. |
29.03 (11.00) |
Інтэлектуальная гульня “Поле цудаў” (5-8 класы) |
Кабінет матэматыкі |
Сіманавец Т.І. |
|
29.03 (10.00) |
Гульнёвая праграма “Азбука піянерскага жыцця” (2-4 класы) |
Кабінет інфармацыйных тэхналогій |
Малышчыцкая А.С. |
|
чацвер |
30.03 (10.00) |
Спартландыя навучэнцаў 5-7 класаў паміж Ахоўскай СШ і Кашавіцкай СШ |
Ахоўская СШ |
Голікаў Р.М. |
30.03 (10.00) |
Віктарына “У свеце казак” (1-4 класы) |
Кабінет 2 класа |
Новік А.Г. |
|
30.03 (11.00) |
Пазнавальная віктарына “Культура Германіі” (5-8 класы) |
Кабінет нямецкай мовы |
Крыловіч І.С. |
|
30.03 (12.00) |
Творчая майстэрня “Падтрымаем птушак” (4-9 класы) |
Майстэрня |
Уласавец А.С. |
|
пятніца |
31.03 (10.00) |
Навучанне гульні ў футбол |
Спартыўная пляцоўка |
Голікаў Р.М. |
31.03 (11.00) |
Пазнавальная гульня “Зорны час” (5-7 класы) |
Кабінет фізікі |
Калесніковіч В.В. |
|
31.03 (12.00) |
Да 135-годдзя з дня нараджэння К.Чукоўскага “Цікава ведаць” (2-4 класы) |
Кабінет інфармацыйных тэхналогій |
Малышчыцкая А.С. |
|
субота |
|
Спартыўныя гульні |
|
|
ЗАЦВЯРДЖАЮ
Дырэктар школы
_______І.А.Папова
___.03.2017г
Графік работы настаўнікаў
ДУА «Кашавіцкая сярэдняя школа» Пінскага раёна з высокаматываванымі навучэнцамі па падрыхтоўцы навучэнцаў да раённых
алімпіяд па вучэбных прадметах
ў перыяд вясновых канікулз 27.03.2017 па 31.03.2017г
Дата |
Прадмет |
Настаўнік |
Час правядзення |
Месца правядзення |
27.03 панядзелак |
Руск. мова |
Папова І.А. |
11.00-13.00 |
Кабінет ням.мовы |
Фізіка |
Калесніковіч В.В. |
11.00-13.00 |
Кабінет фізікі |
|
АПВ |
Калесніковіч В.В. |
13.00-15.00 |
Кабінет фізікі |
|
Руск. мова |
Ярмаш Л.В. |
11.00-13.00 |
Кабінет руск. мовы |
|
Біялогія |
Шалтанюк Л.В. |
11.00-13.00 |
Кабінет біялогіі |
|
28.03 аўторак |
Матэматыка |
Сіманавец Т.І. |
10.00-13.00 |
Кабінет матэматыкі |
Матэматыка |
Трушко Г.А. |
10.00-12.00 |
Кабінет фізікі |
|
Нямецкая мова |
Крыловіч І.С. |
10.00-13.00 |
Кабінет ням.мовы |
|
29.03 серада |
Гісторыя |
Лазюк Т.Р. |
9.00-11.00 |
Кабінет руск. мовы |
Грамадазнаўства |
Лазюк Т.Р. |
11.00-13.00 |
Кабінет гісторыі |
|
30.03 чацвер |
Гісторыя |
Лазюк Т.Р. |
9.00-10.00 |
Кабінет гісторыі |
Грамадазнаўства |
Лазюк Т.Р. |
10.00-11.00 |
Кабінет гісторыі |
|
Беларуская мова |
Кажаноўская А.Ф. |
10.00-12.00 |
Кабінет бел.мовы |
|
31.03 пятніца |
Біялогія |
Шалтанюк Л.В. |
10.00-12.00 |
Кабінет біялогіі |
Фізіка |
Калесніковіч В.В. |
12.00-13.00 |
Кабінет фізікі |
|
Матэматыка |
Сіманавец Т.І. |
10.00-13.00 |
Кабінет матэматыкі |
|
Руск. мова |
Ярмаш Л.В. |
10.00-13.00 |
Кабінет руск. мовы |
ЗАЦВЯРДЖАЮ
Дырэктар школы
_______І.А.Папова
___.03.2017г
Графік
работы аб’яднанняў па інтарэсах
ДУА «Кашавіцкая сярэдняя школа» Пінскага раёна
ў перыяд вясновых канікулз26.03.2017 па02.04.2017г
Дата |
Аб’яднанне па інтарэсах |
Час правядзення |
Месца правядзення |
Педагог дадатковай адукацыі |
27.03 панядзелак |
Ізюмінка |
11.00-12.00 |
Актавая зала |
Новік А.Г. |
Будучыя алімпійцы |
11.00-12.00 |
Спартыўная зала |
Голікаў р.М. |
|
28.03 аўторак |
Залатая нітачка |
10.00-12.00 |
Кабінет матэматыкі |
Лазюк Т.Р. |
Ізюмінка |
10. 00-11.00 |
Актавая зала |
Новік А.Г. |
|
31.03 пятніца |
Юныя турысты |
10.00-10.45 |
Спартыўная зала |
Голікаў Р.М. |
Юны ратавальнік-пажарны |
11.00-12.40 |
Дзіцячы пакой |
Малышчыцкая А.С. |
|
01.04 субота |
Юныя турысты |
9.30-13.00 |
Спартыўная пляцоўка |
Голікаў Р.М. |
Самадзелкіны |
11.00-13.00 |
Майстэрня |
Уласавец А.С. |
|
Ландшафтны дызайн |
10.00 – 11.40 |
Дзіцячы пакой |
Малышчыцкая А.С. |